Таксі в лізинг

ДІАС ЛІЗИНГ Україна допоможе вам обрати та придбати автомобіль в лізинг для роботи в таксі чи інших комерційних цілей. Ви можете придбати новий автомобіль чи автомобіль з пробігом. Ми маємо свій автопарк автомобілів з пробігом, укомплектовані ГБО, всі вони в гарному технічному стані адже обслуговуються та ремонтуються на Bosch Car Service станції. Ви можете обрати будь-який з них або в іншого продавця.  

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

1. мінімальний першопочатковий внесок і ви за кермом омріяного автомобіля

2. ми пропонуємо дві схеми придбання - з пакетом ТО (вартість технічного обслуговування автомобіля включена в договір) чи без ТО але теж з можливістю подальшого обслуговування автомобіля на Bosch Car Service станції по мінімальним цінам

3. наш автопарк - більше 80 автомобілів в гарному технічному стані  

4. можливість дострокового погашення 

5.  служба підтримки та допомога на дорозі

ЗАЛИШАЙТЕ ОНЛАЙН-ЗАЯВКУ на нашому сайті.

Обираючи придбання автомобіля в лізинг ви обираєте швидке прийняття рішення та оформлення, гнучкі умови та вигідні пропозиції. Вам не потрібно довго накопичувати власні кошти, адже підписання договору та внесення першопочаткового внеску передбачає одразу передачу автомобіля в ваше розпорядження й ви одразу можете почати на ньому працювати та заробляти. Автомобіль передається застрахований, вартість страхування вже включена в суму лізингових платежів. Вашим обов'язком буде дбайливе ставлення та піклування про автомобіль, а також його своєчасне обслуговування. Зі свого боку ми гарантуємо вигідні партнерські ціни на обслуговування автомобіля. Також ми супровождуємо вас консультаційними послугами щодо експлуатації й обслуговування автомобіля та в разі необхідності надаємо допомогу на дорозі. Після виконання умов договору та оплати лізингових платежів згідно графіка виплат право власності на автомобіль переходить до вас і ви станете його повноправним власником.